Heybet Para Çekme

TIKLA 100 FREE SPİN KAZAN!
HEYBET'E GİRMEK İÇİN TIKLA
100₺ CASH PARA İÇİN TIKLAYIN

100₺ Bedava & % 30 Discount

500₺ Bonus + Kayıp Bonusu

5000₺ İlk Yatırım Bonusu

2.000₺ Bonus + Kart Yatırımı

100₺ Bedava + % 300 Bonus

35₺ Bedava + 2.000₺ Bonus

Bahis severler Heybet para çekme işlemlerinde çok basit adınlar ile para çekimlerini tamamlayabilmektedir. Her kullanıcının siteden çekebileceği seçeneklerinde sayısı oldukça fazla ve limitler de bir o kadar uygundur. Sadece bu konuda tek yapmanız gereken ödeme kurallarının ne olduğu öğrenmek ve bu kuralları da harfiyen yerine getirip, tamamlayarak işlemlerinizi sona erdirmek olacaktır. Sizlere bu yazımız içerisinde bu platformun hem nasıl para çekimi yaptırdığına dair olan işlemlerini söyleyeceğiz, hem de sizlere para çekim menüsünde yer almakta olan seçenekleri tam olarak tanıtacağız. Böylelikle ödeme adımına geldiğiniz zaman sizler de herhangi bir zorluk yaşamadan işlemlerin hepsini tamamlayabileceksiniz.

heybet para çekme

Heybet Para Çekme Kuralları

Heybet para çekme konusunda belki de bu işlemler arasında en önemli olan ve genel olarak uyulması gereken bir kuraldan bahsetmek istiyoruz. Çünkü genel kurallara ve şartlara göre, bunların doğrultusunda kullanıcılar para çekmek için tüm bu kuralların hepsini yerine getirmesi gerekli olacaktır. Çekim kuralları üzerinde üyelerin tamamlaması gereken durumların neticesinde ilk olarak ana para konusunda yer alan çevrimler bulunmaktadır. Ana parasını tam anlamı ile kullanan ve çevrimini sağlayan üyeler hemen çekim talebi verebiliyor. Ancak siteden bir bonus aldıysanız bu bonusu da kullanmak adına ya da bunun gelirini çekmek adına belirli işlemlere ihtiyacınız vardır. Bunlar da çevirm kurallarıdır, bunları da çevrim olarak tamamladıktan sonra bonus parasını çekebileceksiniz. Üyeler para çekimi sağlamak adına platform üzerinde ekstra güvenlik gerekçesi ile sadece kendi hesaplarına yani isim soy isim aynı olan bankaya ya da sanal hesaplara ödeme alabilmektedir.

Heybet Para Çekme Seçenekleri ve Limitleri

Şimdi de sizler tarafından en çok merak edilmekte olan konu başlığına gelelim. Kullanıcılar para çekme seçeneklerini açık olarak ve limitleri de ne kadar aralıkta olduğunu merak etmektedir. Bundan dolayı da aşağıda yer alan listeden bunları hemen inceleyebilir ve ödemeleri buna göre alabilirsiniz.

  • Banka havalesi ülkemizde en çok tercih edilen ödeme seçenekleri arasında bulunur ve kullanıcılar 100 – 10.000 TL çekebilir.
  • Papara Çekim Form ile 100 – 10.000 TL çekebilirsiniz.
  • Anında Havale ile 100 – 10.000 TL
  • Anında MEFETE ile 100 – 10.000 TL
  • Youpaycoin ile 100 – 10.000 TL
  • PayFix ile 100 – 10.000 TL çekebilirsiniz.

Heybet para çekme seçenekleri üzerinden çok rahat bir şekilde ödemelerinizi alabilir ve sizler de bu bağlamda paranıza kavuşabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir